Parę pomysłów na upominek dla gości weselnych

Moda na podarunki, którymi Młoda Para darzy swych gości, pojawiła się w naszej ojczyźnie całkiem niedawno.
Nie musi być to oczywiście wódka weselna bądź kilka kawałków ciast.

klienci

Autor: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
Pojemnik do pakowania próżniowego Dafi Vacuum

Autor: Dafi
Źródło: Dafi
Możemy weselnikom ofiarować konkretny, spersonalizowany podarek. Nie są to jednakże drobiazgi, które da się przygotować w godzinę, lecz powinniśmy mieć na względzie, iż radość obdarzonego a także zapamiętanie podarunku są bezcenne. To nadzwyczaj miła tradycja, by nie podchodzić do niej z monotonnością (większa część par daje podarunek w postaci migdałów w woreczku z organzy), warto spersonalizować nasze drobne podarki.
ciasteczka oraz migdały są współcześnie najczęściej napotykanym podarunkiem. Możemy względnie bez trudu zmieścić się w budżecie i są bezproblemowe do wykonania.

Zaciekawiła Cię ta informacja? Jeśli chcesz zgłębić więcej – odkryj www a zapewne poznasz dużo fascynujących faktów.

Kiedy stawiacie na taką postać podziękowań – podchodźcie do niej pomysłowo, wykorzystując jakieś piękne opakowania (przykładowo małe słoiczki na przyprawy są niekosztowne i fajnie się prezentują) albo oklejcie pudełeczka w etykiety z Waszym toposem ślubnym. Podziękowanie gościom weselnym niedużym kluczykiem może mieć szczególne przesłanie. Jest to rzecz materialna, jaką zachowają i równolegle taka, którą możesz przygotować w niezwykle osobisty sposób. W takim przypadku przychodzą na myśl dedykacje o podziękowaniu za wspólne otwarcie nowych drzwi. Doskonały podarek na nowej drodze życia, nawiązujący symboliką do pielęgnacji rośliny jak uczucia.

Możemy dać sukulent, niedużą roślinkę do skalniaka, babusa, ziółka bądź małą drzewa. Jest wiele roślin, które bez trudu można kupić w dużej ilości a także miniaturowej wersji. Do tego ładne doniczki, nawet ze zwykłych szklanek i voila!