Organizujesz potańcówkę firmową? Pamiętaj o pysznym cateringu!

Funkcjonujące w dzisiejszych czasach firmy coraz bardziej koncentrują się na tworzeniu zespołów, w których ludzie dobrze się znają i wskutek tego lepiej ze sobą kooperują. Jest to niezwykle ważne i ogromnie oddziałuje na funkcjonowanie całej firmy, ponieważ właściwie zmotywowany i zapalony do funkcjonowania zespół to znaczna część sukcesu. Z tego powodu tak często słyszy się współcześnie o imprezach integracyjnych czy też kilkudniowych odjazdach treningowych, albowiem bardzo dobrze wpływają one na stosunki w grupie.

Jest to tym więcej istotne, jeżeli firma nie jest rozległa i ludzie niejednokrotnie mają ze sobą kontakt. Nie da się ukryć, że taka potańcówka to dodatkowo znakomita okazja dla firmy do zaprezentowania się i pokazaniu własnym pracownikom, że są wyjątkowo ważni.

Obmyślając imprezę firmową bezwzględnie trzeba pamiętać, żeby miała ona ciekawą formę. Coraz wyraźniej odstępuje się od regularnych potańcówek, bowiem możliwości do bardziej aktywnego i niecodziennego spędzenia czasu jest niesłychanie wiele. () Podróże na paintball czy też na mini tour po obszarach leśnych to jedne z lepszych pomysłów. Nie można jednak ukryć, że bardziej formalne rozmowy też są konieczne. Wtedy niezaprzeczalnie istotne jest, by zdobyć dobry catering dla firm, albowiem to nadzwyczaj zaświadcza o jakości przyjęcia – czytaj . Swobodnie od tego, czy jest ono organizowane z myślą o pracownikach czy o wspólnikach i gościach zewnętrznych ważkie jest, aby ich należycie przyjąć.

catering

Autor: Wine Country Walking Tours
Źródło: http://www.flickr.com

Dużo restauracji świadczy catering dla firm na faktycznie wielkim pułapie. Można wtedy umówić się na degustację i uzgodnienie menu z lokalem, jaki jest nam właściwie znany. Dania proponowane w cateringu nie różnią się od tych osiągalnych w lokalu jednakowoż z pewnością mamy znacznie ciekawszą propozycję przekąsek. Natomiast to, czy wymagane będzie zamówienie (zobacz zamów pączki przez internet) dań ciepłych bądź jedynie przekąsek zależne jest od typu spotkania.

Nie da się ukryć, że właściwie zaaranżowany wyjazd, przyjęcie czy impreza integracyjna ma bardzo duże znaczenie. Warto o tym pamiętać, jeśli zależy nam na dobrej pracy pojedynczych zespołów.