Przetestowane pomysły na urlop w Polsce

Zbliżają się wakacje. Przyszykowaliśmy zatem dla Ciebie pomysły na relaks na łonie natury oraz poznawanie najcudowniejszych zakątków naszego państwa.
Różnie o naszym morzu mówią.

kawa

Autor: Słodki Muffin
Źródło: abcslubu.pl

Że chłodny a także daleko od gór położony. Mimo tychże labidzeń nad nasze morze co roku ściągają obieżyświaty z całego państwa. Długa linia wybrzeża pomieści tych, którzy uwielbiają w tłumie plażowiczów praktykować paravaning oraz tych, którzy od huku skryliby się głęboko za wydmami. Gdzie powinniśmy wybrać się? Przy eskapadach do Trójmiasta, Gdynia jest częstokroć pomijana. A to wielki błąd. Po pierwsze stąd, iż jest w tym miejscu jedyna na naszym wybrzeżu plaża w środku miasta.
hotele w szklarska poreba

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
usługa

Autor: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Źródło: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
W trakcie gdy Górale podróżują nad morze, Kaszubi wsiadają w pociąg po czym jadą w góry. Lecz w jakie góry? Z ankiet wynika, że góry naszym rodakom jednoznacznie łączą się z Zakopanem. Mam jednak ufność, że masz pojęcie o tym, że nie są to wyłączne góry, które mamy w naszej ojczyźnie. Stąd Zakopanego nie rekomendujemy. Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie coś całkowicie innego – romantyczna Szklarska Poręba w Karkonoszach. Najpierw obejrzyj najmodniejsze hotele w Szklarska Poręba, i wybierz coś fajnego dla siebie. Na miejscu koniecznie musisz wybrać się do tzw. kaskady Kamieńczyka (najwyższej w naszych Karkonoszach), względnie do kaskady Szklarki albo wchodzimy na górę Szrenicę. Jeżeli to zbyt wysoko – obchodzimy wtenczas łagodne, bardzo malownicze spacerowe szlaki.

Nabywamy śliczną biżuterię z kamieni. Natomiast jeżeli starczy nam czasu, jedziemy autokarem na zorganizowaną ekskursję do Pragi. Wycieczkę taką możesz bez kłopotu kupić w samym centrum centrum koneser Szklarskiej Poręby.